online randevu tedavi ücretleri

Bitkisel ilaçlarla hemoroit tedavisi

Hemoroid rahatsızlığına maruz kalan insanlar utanma sorunundan dolayı doğal yöntemler kullarak tedavi olmaya çalışmaktadır. Buna istinaden gerek internet ortamında, gerekse çevreden duyulan bir çok basur tedavi tarifi bulunmaktadır. Hemoroit tedavisine başlamadan önce mutlaka bir uzmana doğrulatmak gerekir çünkü tedavi olmak isterken hayati önem arz eden kötü huylu bir hastalığın da tedavisinin gecikmesine sebep olunabilmektedir. Yine bunun gibi hemoroide benzeyen ama tedavisinin daha farklı olduğu apse,makat çatlağı,kondilom gibi hastalıkların iyileşmesini sağlayamaz.

bitkisel-hemoroid-tedavisi

Bitkisel Hemoroit Tedavileri

Bilimsel çalışmaları yapılmış ve fabrika ortamında bitkisel özütlerden hazırlanan formüllerle üretilmiş bitkisel ilaçlar evde yapılanlara tercih edilebilir çünkü dozu daha net ayarlanmıştır.Bu şekilde üretilen yüzlerce ürün vardır ancak bir çoğu merdiven altı diye tabir edilen yerlerde üretilmekte ve akla hayale sığmaz abartılı vaadlerle insanları kandırarak satılmaktadır.Bu ürünler arasında bilimselliği güvenilir,abartılı vaadleri olmayan ve fabrika ortamında üretilen ceravita kapsül diğerlerinden farklı durmaktadır.Bu şekilde üretilen üründen alınacak cevabın da iyi olması beklenir.

Patlıcan sapı ; Kemer patlıcanın yeşil sap kısmını 1 bardak suya bir patlıcan sapı hesabıyla kaynatıp bu sudan sabah akşam bir bardak içilir.

Acı badem ezmesi ; Havanda ezilen acı badem sirke ile karıştırılır krem haline getirilip basura sürülürse basura faydalıdır

At kestanesi ; Kestaneler ezilerek un haline getirilir yemeklerden önce bir çay kaşığı yutulur.Kanayan basurda kanamayı azaltır.

Çemen yağı ; 25 gr. çemen unu, 75 gr. zeytinyağı, 25 gr. çörek otu yağı, 300 gr. su karıştırılıp kaynatılır.Suyun tamamı buharlaştığında kalan yağ süzülür.Bu yağ basura sürülür basurdan kaynaklanan şikayetler azalır.

Ayva çekirdeği ; Birkaç ayvanın çekirdekleri bir subardağı suda bekletilip süzülür balla karıştırılır basura sürülürse şikayetlere azalmasını sağlar.

Civan perçemipelin otu ile beraber kaynatılıp çayı hazırlanır. Bu çaydan günde bir bardak içmek ve hemoroite sürmek rahatlatıcı etki yapar.

Böğürtlen yaprakları kaynatılıp balla tatlandırılarak yemeklerden önce içilirse basur memelerinde küçülme yapabilir.

www.ideaklinik.com

Ayrıntılı bilgi için
http://www.hemoroidistanbul.com
http://www.basur-tedavisi.com
http://www.basurklinigi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemoroit Hastalığı İle İlgili Tüm Bilinmesi Gerekenler © 2017