online randevu tedavi ücretleri

Hemoroid Tedavi Merkezi

Makat bölgesinde ortaya çıkan bir çok rahatsızlık bulunmaktadır. Bu hastalıkların bir çok belirtisi ve sebebi benzerdir. Fakat hastalığın tam olarak ne olduğunu bilebilmek için proktoloji konusunda uzman bir hekime başvurulmalı, muayene olarak teşhisi konulmalıdır.

Bu konuda 7 şubesi ile hizmet vermekte olan Idea klinik tercih edilebilir. İstanbul’da üç olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa şubeleri ile toplamda  kliniği ile hemoroid ve diğer makat hastalıklarının bir çoğunda muayene / tedavi hizmeti vermektedir.

basur-tedavi-merkezi

Idea Klinik Basur Tedavi Merkezi

1994 yılında basur hastalarına hizmet vermeye başlayan Idea kliniklerinde konusunda uzman ve başarılı hekimler görev yapmaktadır. Toplamda 5 şubesi bulunan kliniklerin tümünde proktoloji konusunda tecrübesi olan genel cerrahi uzmanları görev yapmaktadır.

Erken Teşhis, Kolay Tedavi Sağlar
Hemoroid (basur) hastalarının zaman kaybetmeden erken muayene olmaları hastalıklarının derecesine göre krem ve fitil gibi ürünlerle tedavisi mümkün olabilmektedir. Bu sebeple farkedildiği süre içerisinde muayene olmak kişide avantaj sağlayabilir.

Lazerle Ameliyatsız Basur Tedavisi

Idea klinikleri bir çok rahatsızlığın tedavisi için lazer tekniği kullanmaktadır. Bu tedavi yöntemiyle herhangi bir kesi, narkoz veya benzeri klasik ameliyat faktörleri kullanılmaz. Hasta yönünden oldukça avantaj sağlayan bir yöntemdir.

RBL (Rubber Band Ligation) Yöntemi Idea Klinik’te

Karşılaşılan hastaların bir çoğu 2. ve 3. derece iç basuru olan kişilerdir. Bu hastalara genellikle lazer yöntemi uygulanmaktadır. Ancak 3. derece basuru olan kişilere RBL yöntemi yani lastikle boğma tekniği uygulanmaktadır. Bu tedavinin uygulanması da oldukça kolay ve pratik olup kişinin tedavi sonrasında günlük yaşamına devam edebilmesine olanak tanımaktadır.

THD Yöntemi Uygulanmaktadır

Basur hastalığının 4. dereceye ulaştığı vakalarda uygulanmakta olan bir tedavi yöntemidir. Avantajları oldukça fazladır.

Basur Tedavi Ücretleri Ne Kadar?

Kanama olması ve anlattıklarınız hemoroid düşündürüyor ancak emin olmak için anoskop muayenesi (ücretsizdir) yapar çıkan sonuca göre en doğru tedavi yöntemlerini öneririz.

Merkezlerimizde hemoroid (basur) tedavisinde  hastalığınızın derecesine göre değişen bir şekilde lazer, RBL (lastikle boğma yöntemi) veya THD (memeye gelen atar damarın bağlanması), Longo, gerekirse veya hastanın isteğine göre klasik cerrahi tedavi yöntemlerini kullanıyoruz. Önceden herhangi bir hazırlığa ihtiyaç duymadan yaptığımız  IRC ve RBL tedavi 5-10 dakika sürüyor. Tedavi bitiminde kalkıp gidebiliyorsunuz. Hastalığınız bu yöntemlerle tedavi edilemeyecek kadar ileriyse farklı yöntemlerle tedavi yapabiliyoruz.

Basur tedavi ücretleri hastalığın düzeyi, kullanılacak yöntemler vs. gibi durumlara göre değişiklik göstermektedir. Net ücret muayene esnasında belli olmaktadır.

Saygılarımızla