online randevu tedavi ücretleri

Hemoroid Tedavi Merkezi

Makat bölgesinde ortaya çıkan bir çok rahatsızlık bulunmaktadır. Bu hastalıkların bir çok belirtisi ve sebebi benzerdir. Fakat hastalığın tam olarak ne olduğunu bilebilmek için proktoloji konusunda uzman bir hekime başvurulmalı, muayene olarak teşhisi konulmalıdır. Bu konuda 6 şubesi ile hizmet vermekte olan Idea klinik tercih edilebilir. İstanbul’da üç olmak üzere Ankara, İzmir ve Bursa şubeleri ile toplamda 6 kliğini ile hemoroid ve diğer makat hastalıklarının bir çoğunda muayene / tedavi hizmeti vermektedir.

basur-tedavi-merkezi

Idea Klinik Basur Tedavi Merkezi

1994 yılında basur hastalarına hizmet vermeye başlayan Idea kliniklerinde konusunda uzman ve başarılı hekimler görev yapmaktadır. Toplamda 5 şubesi bulunan kliniklerin tümünde proktoloji konusunda tecrübesi olan genel cerrahi uzmanları görev yapmaktadır.

Proktoloji Uzmanları Görev Başında
Kliniklerde ki güm genel cerrahi uzmanları proktoloji (makat hastalıkları) konusunda tecrübeli doktorlardır.
Op. Dr. Atilla KAYA
Op. Dr. Seher ŞİRİN
Op. Dr. Nizam KURTDERE
Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
Op. Dr. Adil ALTINSOY
Op. Dr. Ergun AYGÖREN
Op. Dr. Demet AĞRAS

Kadın Genel Cerrahi Uzmanı Mevcuttur
Makat bölgesinde oluşan hastalıkların muayenesinde utanma sebebiyle tedirgin olan hastalar Bakırköy şubesinde görev yapmakta olan kadın genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Seher ŞİRİN’i, İzmir’de ise Demet AĞRAS’ı tercih edebilirler.

Erken Teşhis, Kolay Tedavi Sağlar
Hemoroid (basur) hastalarının zaman kaybetmeden erken muayene olmaları hastalıklarının derecesine göre krem ve fitil gibi ürünlerle tedavisi mümkün olabilmektedir. Bu sebeple farkedildiği süre içerisinde muayene olmak kişide avantaj sağlayabilir.

Lazerle Ameliyatsız Basur Tedavisi

Idea klinikleri bir çok rahatsızlığın tedavisi için lazer tekniği kullanmaktadır. Bu tedavi yöntemiyle herhangi bir kesi, narkoz veya benzeri klasik ameliyat faktörleri kullanılmaz. Hasta yönünden oldukça avantaj sağlayan bir yöntemdir.

RBL (Rubber Band Ligation) Yöntemi Idea Klinik’te

Karşılaşılan hastaların bir çoğu 2. ve 3. derece iç basuru olan kişilerdir. Bu hastalara genellikle lazer yöntemi uygulanmaktadır. Ancak 3. derece basuru olan kişilere RBL yöntemi yani lastikle boğma tekniği uygulanmaktadır. Bu tedavinin uygulanması da oldukça kolay ve pratik olup kişinin tedavi sonrasında günlük yaşamına devam edebilmesine olanak tanımaktadır.

THD Yöntemi Uygulanmaktadır

Basur hastalığının 4. dereceye ulaştığı vakalarda uygulanmakta olan bir tedavi yöntemidir. Avantajları oldukça fazladır.

Basur Tedavi Ücretleri Ne Kadar?
Hastalığın derecesine ve uygulanacak yönteme göre fiyat aralıkları değişmekte olup, sabit bir fiyat belirtmek mümkün olmamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak fiyat aralıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html
http://www.basurklinigi.com

4 Yorum Var

Doktora Soru Sor
 1. ilayda

  hemoroid tedavilerinde kullanılan lazerin hamileliğe bir zararı var mıdır ?

  1. Hemoroit Uzman

   hamilelikte hemoroid tedavisi yapılmaz
   Op.Dr.Seher Şirin

 2. kadir

  hocam devlet hastanesinde muayene oldum. doktor 4. derece hemoroit dedi.bu durumdaki hemoroiti nasıl tedavi ediyorsunuz

  1. Hemoroit Uzman

   4. derecede cerrahi gerekebilir.ama muayene ile değerlendirip,kendi muayene bulguşlarımıza göre tedavinizi planlarız.
   Op.Dr.Adil Altınsoy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemoroit Hastalığı İle İlgili Tüm Bilinmesi Gerekenler © 2017