online randevu tedavi ücretleri

Hemoroid Tedavi Merkezi

Makat bölgesinde ortaya çıkan bir çok rahatsızlık bulunmaktadır. Bu hastalıkların bir çok belirtisi ve sebebi benzerdir. Fakat hastalığın tam olarak ne olduğunu bilebilmek için proktoloji konusunda uzman bir hekime başvurulmalı, muayene olarak teşhisi konulmalıdır.
Bu konuda 6 şubesi ile hizmet vermekte olan Idea klinik tercih edilebilir. İstanbul’da üç olmak üzere Ankara, İzmir ve Bursa şubeleri ile toplamda 6 kliniği ile hemoroid ve diğer makat hastalıklarının bir çoğunda muayene / tedavi hizmeti vermektedir.

basur-tedavi-merkezi

Idea Klinik Basur Tedavi Merkezi

1994 yılında basur hastalarına hizmet vermeye başlayan Idea kliniklerinde konusunda uzman ve başarılı hekimler görev yapmaktadır. Toplamda 5 şubesi bulunan kliniklerin tümünde proktoloji konusunda tecrübesi olan genel cerrahi uzmanları görev yapmaktadır.

Proktoloji Uzmanları

Kliniklerde ki tüm genel cerrahi uzmanları proktoloji (makat hastalıkları) konusunda tecrübeli doktorlardır.
Op. Dr. Atilla KAYA
Op. Dr. Seher ŞİRİN
Op. Dr. Nizam KURTDERE
Op. Dr. Adil ALTINSOY
Op. Dr. Ergun AYGÖREN

Kadın Genel Cerrahi Uzmanı Mevcuttur

Makat bölgesinde oluşan hastalıkların muayenesinde utanma sebebiyle tedirgin olan hastalar Bakırköy şubesinde görev yapmakta olan kadın genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Seher ŞİRİN’i,  tercih edebilirler.

Erken Teşhis, Kolay Tedavi Sağlar
Hemoroid (basur) hastalarının zaman kaybetmeden erken muayene olmaları hastalıklarının derecesine göre krem ve fitil gibi ürünlerle tedavisi mümkün olabilmektedir. Bu sebeple farkedildiği süre içerisinde muayene olmak kişide avantaj sağlayabilir.

Lazerle Ameliyatsız Basur Tedavisi

Idea klinikleri bir çok rahatsızlığın tedavisi için lazer tekniği kullanmaktadır. Bu tedavi yöntemiyle herhangi bir kesi, narkoz veya benzeri klasik ameliyat faktörleri kullanılmaz. Hasta yönünden oldukça avantaj sağlayan bir yöntemdir.

RBL (Rubber Band Ligation) Yöntemi Idea Klinik’te

Karşılaşılan hastaların bir çoğu 2. ve 3. derece iç basuru olan kişilerdir. Bu hastalara genellikle lazer yöntemi uygulanmaktadır. Ancak 3. derece basuru olan kişilere RBL yöntemi yani lastikle boğma tekniği uygulanmaktadır. Bu tedavinin uygulanması da oldukça kolay ve pratik olup kişinin tedavi sonrasında günlük yaşamına devam edebilmesine olanak tanımaktadır.

THD Yöntemi Uygulanmaktadır

Basur hastalığının 4. dereceye ulaştığı vakalarda uygulanmakta olan bir tedavi yöntemidir. Avantajları oldukça fazladır.

Basur Tedavi Ücretleri Ne Kadar?

Kanama olması ve anlattıklarınız hemoroid düşündürüyor ancak emin olmak için anoskop muayenesi (ücretsizdir) yapar çıkan sonuca göre en doğru tedavi yöntemlerini öneririz.
Merkezlerimizde hemoroid (basur) tedavisinde  hastalığınızın derecesine göre değişen bir şekilde lazer, RBL (lastikle boğma yöntemi) veya THD (memeye gelen atar damarın bağlanması), Longo, gerekirse veya hastanın isteğine göre klasik cerrahi tedavi yöntemlerini kullanıyoruz. Önceden herhangi bir hazırlığa ihtiyaç duymadan yaptığımız  IRC ve RBL tedavi 5-10 dakika sürüyor. Tedavi bitiminde kalkıp gidebiliyorsunuz. Hastalığınız bu yöntemlerle tedavi edilemeyecek kadar ileriyse farklı yöntemlerle tedavi yapabiliyoruz.

Basur tedavi ücretleri 3500 TL’den başlamakta olup hastalığın düzeyi, kullanılacak yöntemler vs. gibi durumlara göre 7000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Saygılarımızla

Op Dr Seher Şirin (Bakırköy), Op.Dr.Ergun AYGÖREN (Bursa), Op.Dr.Adil ALTINSOY (Ankara), Op.Dr.Atilla KAYA (Bakırköy)

Şubelerimizin iletişim bilgileri

Bakırköy: 0212 572 72 65 veya 0542 621 0888

İzmir: 0542 295 52 54 veya 0232 4221006

Ankara: 0532 350 2587 veya 0312 431 75 47

Kadıköy: 0542 231 2823 veya 0216 357 00 02

Şişli: 0532 463 9682 veya 0212 247 10 04

Bursa: 0532 152 26 75 veya 0224 2491006

6 Yorum Var

Doktora Soru Sor
 1. ilayda

  hemoroid tedavilerinde kullanılan lazerin hamileliğe bir zararı var mıdır ?

  1. Hemoroit Uzman

   hamilelikte hemoroid tedavisi yapılmaz
   Op.Dr.Seher Şirin

 2. kadir

  hocam devlet hastanesinde muayene oldum. doktor 4. derece hemoroit dedi.bu durumdaki hemoroiti nasıl tedavi ediyorsunuz

  1. Hemoroit Uzman

   4. derecede cerrahi gerekebilir.ama muayene ile değerlendirip,kendi muayene bulguşlarımıza göre tedavinizi planlarız.
   Op.Dr.Adil Altınsoy

 3. Halil

  Merhaba hocam kil donmesi ameliyati olunca ne zaman ise baslarim kac gün rapor veriyorsunuz

  1. Hemoroit Uzman

   biz kliniklerimizde mikrosinusektomi yöntemi ile tedavi ediyoruz.normal yaşamınıza ara vermenizi gerektirmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.